Narodziny i późniejsze chrzciny dziecka to dla rodziców wyjątkowy czas. Aby w pełni móc cieszyć się i celebrować tę uroczystość warto zorganizować przytulne przyjęcie z tej okazji. Organizacja oficjalnego przyjęcia może okazać się kłopotliwa dla młodych rodziców, dlatego świadczymy kompleksowe usługi zarówno w kwestii planowania, jak i niezbędnych przygotowań do świętowania. Uroczystość chrzcin to ważny dzień, dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów udostępniamy możliwość organizacji przyjęcia szytego na miarę indywidualnych potrzeb.

Nasi goście chwalą sobie nie tylko dobrą lokalizację hotelu, ale również wystrój wnętrz i smaczne potrawy. Oprócz tego organizując przyjęcie z okazji chrzcin zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie przygotowania uroczystości.

Pałac Bogaczów – idealne miejsce do celebracji uroczystości.

Chrzciny Żary, chrzciny Zielona Góra, a może chrzciny Świdnica? Niezależnie od wyboru miejsca, w którym udzielony zostanie chrzest, oferujemy możliwość organizacji niezapomnianego spotkania z najbliższymi. Nasz doświadczony zespół doradzi w kwestii planowania, jak również zadba o każdy szczegół, jak dekoracje, czy też dodatkowe atrakcje dla Gości.

Możliwość dopasowania menu i komfortowa aranżacja sali, zapewni ciepłe i niezapomniane przyjęcie z okazji chrzcin. Po latach pozostaną nie tylko zdjęcia, ale i wspomnienia, które będziecie Państwo mogli przekazać swojemu maluszkowi.

W rodzinnym gronie, czy może duża uroczystość?

Zależnie od tego w jaki sposób chcą Państwo zorganizować przyjęcie z okazji chrzcin, możemy zorganizować zarówno kameralne przyjęcie z rodzinnym gronie najbliższych osób, lub nieco bardziej obszerną uroczystość, na którą zaproszą Państwo większą liczbę gości.

Przepiękne okoliczności przyrody, park i zabytkowe wnętrza pałacu tworzą wyrafinowaną, aczkolwiek niezwykle plastyczną oprawę każdej uroczystości.

Jeśli organizują Państwo chrzciny serdecznie zapraszamy do wybranej formy kontaktu. Zainteresowanych zapraszamy również na spotkanie, w trakcie którego przedstawimy szczegóły oferty.