Każde urodziny to wielka okazja do świętowania. Przekraczając kolejne lata życia, warto spotkać się z przyjaciółmi i rodziną, aby podsumować mijający czas i zakreślić nowe plany. Pałac Bogaczów to miejsce, w którym z ogromną przyjemnością przygotujemy niezapomniane przyjęcia, które na długo pozostają w Państwa pamięci.

Klasyczne, eleganckie przyjęcie urodzinowe Zielona Góra.

Jeżeli marzą Państwo o wyjątkowym miejscu na przyjęcie urodzinowe, to Pałac Bogaczów jest doskonałym wyborem. Specjalizujemy się w przygotowywaniu eleganckich imprez z niezwykłą atmosferą i obsługą na najwyższym poziomie.

Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy sale, które pomieszczą aż 138 osób. W zależności od potrzeb, istnieje możliwość wydzielenia parkietu tanecznego oraz przygotowanie odpowiedniej oprawy muzycznej.

Przyjęcie urodzinowe Żary – bogactwo doznań kulinarnych.

Przyjęcie urodzinowe to również wyborne dania. Możemy zagwarantować, że Szef Kuchni stanie na wysokości zadania i przygotuje zestawy, które zaskoczą i zaspokoją najbardziej wyrafinowane podniebienia. Do uświetnienia imprezy proponujemy również szeroką gamę drinków i trunków alkoholowych. Wybierając nasze usługi cateringowe, możecie mieć pewność, że każdy szczegół zostanie staranie dopracowany i dopilnowany.

Jak zaskoczyć gości ? Zaplanuj plenerowe przyjęcie urodzinowe Świdnica.

Urodziny to dzień, który wymaga wyjątkowej oprawy. W Pałacu Bogaczów sprawimy, że każde przyjęcie urodzinowe będzie niezwykłe i pozostawi piękne wspomnienia. Dla szczególnie wymagających gości, możemy zorganizować przyjęcie w ogrodzie pałacu. W ciepłych porach roku, imprezy plenerowe zapewnią niezaprzeczalny klimat i styl, który zauroczy uczestników przyjęcia.

Każda impreza, nawet najlepsza, musi się jednak kiedyś skończyć. Dlatego warto zatroszczyć się o komfort gości i skorzystać z naszej oferty noclegowej. Do Państwa dyspozycji oddajemy 48 miejsc w gustownie urządzonych apartamentach. Każdy z pokoi posiada odrębną łazienkę oraz nielimitowany dostęp do Wi-Fi.

Serdecznie zapraszamy do rezerwowania przyjęć urodzinowych gości z okolic Żar, Żagania, Zielonej Góry oraz innych zakątków Polski. Warto zaufać naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.