Romantyczne miejsce na wesele w otoczeniu natury

Pałac Bogaczów położony jest w niezwykle malowniczej wiosce o takiej samej nazwie, zaledwie 20 km od Zielonej Góry. Otoczony jest 7-hektarowym parkiem, gdzie można podziwiać 200-letnie platany, daglezje, cisy i dęby. Zabytkowe wnętrza XVI-wiecznego pałacu to natomiast wymarzone miejsce na ślub oraz szykowne wesele. Na Państwa życzenie możemy również zorganizować ceremonię ślubną i przyjęcie weselne w plenerze. Wyśmienite menu przygotowane przez Szefa Kuchni zachwyci nawet najbardziej wyrafinowanych smakoszy.

Sala Weselna Zielona Góra

Trzy pałacowe sale do wynajęcia to możliwość zorganizowania uroczystości na 138 osób. W sąsiedztwie znajduje się romantyczny, murowany z kamienia polnego, gotycki kościółek, który zlokalizowany jest zaledwie kilkadziesiąt metrów do pałacu. Można w nim zorganizować efektowną ceremonię zaślubin. Do Państwa dyspozycji pozostaje również 48 miejsc hotelowych z wyżywieniem w pokojach dla par o podwyższonym standardzie, które zapewnią komfort Państwa gościom.

Przyjęcie weselne w plenerze

Ślub i uroczystość weselna to wyjątkowe chwile, do których będą Państwo wielokrotnie wracać we wspomnieniach. Ten szczególny dzień wymaga wyjątkowej oprawy oraz dopieszczenia w najmniejszym szczególe. Z największą dbałością pomożemy każdej Młodej Parze z Żar, Świdnicy, Żagania czy Zielonej Góry zorganizować ten jeden z najważniejszych dni w Państwa życiu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Pałacu Bogaczów – romantycznego miejsca na wesele i ślub w ogrodzie lub zabytkowym wnętrzu pałacu. Mamy nadzieję, że nasze propozycje staną się dla Państwa inspiracją do zorganizowania wesela w przepięknym, tętniącym zielenią miejscu. Mając na uwadze zadowolenie naszych gości, oferta weselna jest zawsze dopasowywana do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Pałac Bogaczów, romantyczne miejsce na ślub i wesele

Zainteresowane pary zapraszamy na spotkanie

podczas którego z przyjemnością przedstawimy szczegóły oferty oraz omówimy oczekiwania narzeczonych wobec charakteru uroczystości weselnej.

Ofertę z przyjemnością wyślemy również na Państwa zapytanie,
wesela@palacbogaczow.pl
Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie wolnych terminów i szczegółów ofert